Zapoznanie
01

Witamy w naszym świecie! Stoisz na progu nowych możliwości, pora uwolnić swój potencjał!

Każda historia musi mieć wciągający początek! Wypełnij Brief, zaintryguj nas swoim pomysłem! W kilku zdaniach dowiemy się kim jesteś i czego potrzebujesz. Przybliżysz nam swoje oczekiwania i przewidywany termin realizacji projektu i produktu!

Brief
02
Analiza
03

Witaj na pokładzie! Preferujesz kawę czy herbatę? Wolisz rozmowę przez telefon? Lubimy pogawędki! Czas na krótką niezobowiązującą rozmowę, podczas której dowiesz się, że nie taki diabeł straszny. Doprecyzujesz swoje oczekiwania, porozmawiamy o Twoim położeniu rynkowym i o tym do kogo chcesz skierować owoce naszej współpracy. Poszukamy rozwiązań, które mogą się sprawdzić w Twoim przypadku!

Ołówki w dłoń! Znając już Twoje oczekiwania, przyglądamy się im pod lupą. Szukamy tego co kryje się głębiej, tego czego nie dostrzegł ktoś inny. Nadchodzi burza! - tworzymy szkice, pleciemy sieci koncepcji, wychwytujemy każdą unoszącą się chmurę myśli. To właśnie z nich konstruujemy dokładnie to czego Ci trzeba – i dokładnie to czego nie spodziewałby się żaden Twój klient ani klientka!

Praca Twórcza
04
Akceptacja
05

Otrzymujesz zaawansowaną koncepcję, szkice! Na ich podstawie oceniasz założenia projektów, prosisz o korekty i poprawki. Akceptujesz otrzymany projekt – pora na na wielki finał!

Teraz – pora na prawdziwe czary! Następuje finalizacja projektu - dzieło nabiera kształtów! Jednak to nie wszystko! Nasza wspólna przygoda nie musi się jeszcze kończyć – może pora wspólnymi siłami sprawić by projekt wszedł w życie jako docelowy produkt? Stwórz historię już dziś!

Finał
06